kolej2022 banerczt

Rozpoczęło się głosowanie!

Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie Kolej 2022!

Oddawać głosy można na łącznie 158 projektów w 16 województwach. 94 z nich zostało wprowadzonych przez CZT, pozostałe przez uczestników plebiscytu.

Aby zagłosować na dany projekt należy go ocenić. Służy do tego moduł "Oceń ten projekt" z gwiadkami, znajdujący się na stronie każdego projektu nad numerem projektu lekko po prawej stronie.  Nieważna jest wysokość oceny (nie będzie to uwzględniane), tylko liczba kliknięć.

Na każdy projekt można głosować z jednego komputera tylko raz. Można za to głosować na dowolną liczbę projektów, ale radzimy wskazać nie więcej niż 3 najlepsze w danym województwie. W przeciwnym razie może się okazać, że różnice między wynikami poszczególnych propozycji nie będą duże, i projekty które najbardziej się podobają nie wybiją się.

Po dodaniu projektów, opracowanych na podstawie nadesłanych propozycji, oceny wszystkich wcześniej zamieszczonych projektów zostały wyzerowane. Wszystkie projekty mają te same szanse - startują równocześnie od zera. Osoby, które już wcześniej oceniły jakieś projekty, teraz mogą (i powinny) na nie zagłosować (przez ocenienie ich) jeszcze raz.

Głosowanie będzie trwało do 20 listopada.

Niestety wiele z nadesłanych propozycji projektów nie zostało uwzględnionych, zazwyczaj dlatego, że nie kwalifikowałyby się do RPO (na przykład duże, kosztowne projekty o znaczeniu ponadregionalnym). Autorzy propozycji odrzuconych otrzymają infromację o przyczynach takiej decyzji do końca tygodnia.

 

 

272 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Zamów Newsletter

Banner 468 x 60 px
DMC Firewall is a Joomla Security extension!